Türkçe

 

festiv

Herkese merhabalar,
Berlin’den bir grup olarak biz, Temmuz 2015’de burada üç günlük bir QTIBPOC festivali planlıyoruz ve bunun bir parçası olmanızdan mutluluk duyarız!
Birbirimizle tanışıp, bizleri ve toplumumuzu etkileyen sorunları – göç, devlet şiddeti, ırkçılık, gözetim, mekanların/kaynakların yetersizliği vs – ve Avrupa içindeki diğer ülkelerle (şayet imkan ve kaynaklarımız müsaade ederse aynı zamanda dışındakiler ilede…) daha güçlü ağlar (network) kurmak için bir alan yaratmak istiyoruz.
Atölye, gösterim, performanslar, tartışmalar, parti, yemek ve sadece takılmak için mekanlar sunuyoruz. Etkinlikler/ söyleşiler/ atölyeler, seks isçiliği, kuirlik ve yaşlanmak, hapishane endüstri kompleksi, BDSM, Hackathonlar, sanat, dekolonial kimlikler, toplumsal cinsiyet (gender) ‘in ikili cinsiyet sistem karşıtı perspektifleri, müzik ve göç ve daha bir çok konuları içerir.
Şayet atölye uygulaması yada sunuşu gerçekleştirmek istiyorsanız, ele almamızı istediğiniz herhangi bir öneri yada ihtiyaç/ endişeniz varsa, ve en önemlisi, uzaktan bizimle festivalin şekil ve içeriğini organize etmek ve festivalin gerçekleşebilmesi için fon kaynaklarını toplamak, şehrinizden insanların katılımını sağlamak için lütfen bizimle irtibata geçin.
Hoşçakalın!
submissions[at]cutiebpocfest.com